Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Temmuz 2018 Perşembe
Ücretsiz Firma Rehberi

Reklam

Yangın Temizliği

Yangın Temizliği 02.03.2013 03:32:30 tarihinde Çeşitli İlanlar kategorisine kayıt edildi.

Öncelikle geçmiş olsun

Firmamız yangın geçirmiş ev, işyeri, fabrika, dükkan vb. tüm meskenler için devreye girer, meskene uygun çözüm konusunda size yardımcı olur ve sizi ürkütücü görüntüden kurtarır.
İşin gerçeği şudurki bu tür temizlikler diğer temizlik türlerine göre kıyaslandığında çok emek harcanarak yerine getirildiğinden biraz daha pahalıdır.

* Yangın sonrası temizlikleri her durumda meskene özel ve benzersiz yaklaşım gerektirir.

Profesyonel temizlik şirketlerinin yangın sonrası temizlik uygulamalarında, taktik belirleme kriterlerinin başında genellikle, hizmet sürecinin mümkün olduğunca kısa tutularak felaketten dolayı zaten mağdur olan mesken sahibini hiçbirşey olmamış gibi yerine yerleştirmektir.

Mesken sahibinin uygun temizlik firması arayışı sırasında düştüğü hatalardan bazıları şunlar olabiliyor;

*Yangın sonrası temizliğinin zor ve profesyonel çalışma gerektiren bir iş olduğunu bilmeyen amatör kişilere ev (daire), mesken veya işyerinin teslim edilmesi..
*Hesaplı diye bulunan kişilerin işin sonunda mesken sahibini hayal kırıklığına uğratması,
*Amatörce yapılan iş sonucunda iş sürecinin uzaması,
*Tüketilen zaman haricinde, ortaya çıkan sonuçta sağlıkla ilgili hususlara dikkat edilmemesi vb. durumlar sayılabilir.

YANGIN SONU TEMİZLİK İŞLEM BASAMAKLARI
*Mevcut ise enkaz ve kalıntıların uzaklaştırılması,
*Yüzeylerin is ve kurumdan arındırılması,
*Tüm mobilyaların temizlenmesi ve is kokusundan arındırmak için dezenfekte edilmesi,
*Ofis veya ev aletlerinin silinerek (mümkünse) yıkanarak is ve kurumdan kurtarılması,
*Tüm yüzeylerin yanık kokusundan arındırılması.ve ozon gazı ile pis kokuların bertaraf edilmesi

DETERJANLAR ve EKİPMANLAR:
Dezenfektanlar:Çevre dostu reaktifler (doğada 100% çözülebilen) yanık,is ve ağır kokunun ortadan kaldırılması için özellikle üretilmiş ürünler Kullanılan tüm deterjan ve kimyasallar sertifikalı olup, müşteri talebi dahilinde “Ürün güvenlik bilgi formu (Material Safety Data Sheets) (MSDS)” raporları tarafınıza iletilebilir.
Ekipmanlar: Islak-kuru vakum ve aparaları, elektrik süpürgeleri, basınçlı yıkama, tek disk endüstriyel tip zemin yıkama makinesi, yıkama makineleri, temiz bezler ve moplar, latex eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.
ORGANİZASYON ÇALIŞMA:
Her şeyden önce, yangın sonu temizlik için, 2 yıldır bu alanda deneyimli bir uzman ekip haline gelmiş olan firmamız yangın sonu temizlik hizmeti verirken işin türü ve zamanına bağlı olarak maliyet analizi yapmak durumundadır.Hizmet alımı için Antalyanın neresinde olursanız olun bize ulaşarak ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmanız yeterlidir.Experlerimizin oluşturacağı rapora bağlı olarak fiyatlandırma ve teklif tarafınıza iletilir.Onaylamanız durumunda en kısa sürede işe başlanarak anahtar teslim hizmet verilir.
UNUTMAYIN:!
Sadece kalifiye ve profesyonel temizlik şirketi yangından sonra ev veya işyerinizi temizlemek için yardım edebilir.Temizlik şirketleri yangından çıkmış bölgenin solunum için doğurabileceği tehlikeleri bilir ve buna gerekli çalışmaları yapar.Size o kötü anları unutturmak görevlerimiz arasındadır.temizlikfirmalari

Çok Önemli Not.firmamız antalya genelinde,yüzlerce yangın sonrası temizlik yapmıştır,bunların nedeni..itfaiye ve sigorta şirketlerinin raporlarına göre elektrik kontağından kaynaklanmıştır.mekanınızın elektrik sistemini kontrol ettirerek,faz koruma rolesi yoksa taktırın...!

tarih İlan bilgileri 02.03.2013 09:24:51 tarihinde güncellenmiştir.

Diğer İlanlarımız

1

Zemin Temizliği

Günümüzde, temizliğe konu olan iki önemli değişkenden biri kir diğeri ise, yüzey ya da döşemedir. Yüzey (döşeme), bir binanın taban ve duvarlarını sağ

tarih 02.03.2013
2

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik Nedir? Temizlik nedir; Bir mekanın tozlar, döküntüler, çöpler, kötü kokular ve lekeler tarafından rahatsızlık verici şekilde etrafı kaplamas

tarih 02.03.2013

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam