Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 6 Temmuz 2020 Pazartesi

Zaimoğlu Mimarlık

Tadilat Hizmetleri
Evinizin yada iş yerinizde tadilat yaptırmaya karar verdiğinizde, hızlı ve ekonomik çözümler ile birlikte yeni trendleri takip ederek size hayal ettiğiniz mekanları sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden profesyonelce çalışan ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek mekanınızaın kullanışına göre tasarım yapılmaktadır.

Dekorasyon Hizmetleri
Tasarımın, mekanın yapılış amacına uygun ve doğru kullanılıyor olması çok önemlidir. Mimarideki yenilikleri takip ederek çalışmalarını müşteri istekleri ile birleştirerek yeni çözümler üreten firmamız yaşama geçirdiği projelerde fonksiyonu, estetiği ve kaliteyi mekanlarınıza taşımayı amaç edinmiştir. Tadilat ve dekorasyon işlerine başlamadan önce 3 boyutlu görsel çalışmalar yapmaktayız, bunun sonucunda kötü sürprizlerle karşılaşmamaktasınız.

Havuz Yapım & Tadilatı
Yaz gelince en keyif aldığımız yer olan havuzlar deneyimli ve bilinçli bir ekip ile çalışılmadığında çeşitli sorunlara yol açarak ekonomik zararı ile birlikte size zaman ve emek kaybına da sebep olmaktadır. Havuz yapımı yada tadilatında bütün uygulama aşamaları itinalı bir şekilde yapılarak havuzunu teslim etmekteyiz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Mimarlık / İç Mimarlık

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet