Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Ocak 2021 Salı

Yenigün Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

YENİGÜN Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1965 yılında elektrik malzemeleri toptan ve perakende alım satım faaliyetleri ile sektöre katılmıştır.

1990 yılında yurtdışı firmalarından aldığı distribütörlüklerle birlikte ithalata başlamıştır. İç ve dış mekan aydınlatma ürünleri ithalatıyla birlikte ürün yelpazesini genişletmiş, bu durum müşteri portföyünü arttırmakla beraber hizmet verdiği sektörde çeşitlilik kazanmasına neden olmuştur.

2005 yılının sonlarına doğru, kuruluşundan bu yana kazanılan tecrübeler, sektörün talep ve getirileri ile piyasa şartlarının birleşimi sonucu 1500 m2´lik bir alanda üretime başlamıştır. Yıllık 150.000 adet ledli armatür ve 250.000 adet teknik ve dekoratif armatür üretme hedefiyle çıkılan yolda kısa sürede beklenilenin üzerinde sonuç alınmıştır.

47 yıllık geçmişinde emin adımlarla ilerleyen YENİGÜN güçlü kadrosu, her geçen gün gelişen kalite ve hizmet yaklaşımı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla ilkeli büyümeyi kendine amaç edinmiştir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Elektrik & Elektronik / Aydınlatma

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam