Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 2 Aralık 2020 Çarşamba

Tosun Emlak İnşaat

Tosun Emlak İnşaat
Yaşam biçimi sunuyoruz...
Beykoz, Turkiye’nin en dinamik emlak piyasalarından birisidir. Beykoz’da ev, arsa veya villa araştırması yapiyorsanız en iyisi Beykoz emlak sektöründe uzmanlaşmış bir isimle çalışmaktır. Bütün Beykoz civarı Polenez mah, Cumhuriyet mah, İshaklı, Hüseyinli, Sırapınar, Koçullu, Öğümce, Göllü, Bozhane, Riva, Mahmut Şefket Paşa, Alibahadır, Ömerli, Reşadiye, Alemdağ, Ağva, Şile ve mahalleleri dahil olmak üzere villa, daire ve arazi konusunda ihtisas sahibi bir firmayız.
Eğer villa ve daireden ziyade yatırım amaçlı emlak alışverişi düşünüyorsanız, bunu en etkili şekilde firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.
Amacımız Beykoz ve İstanbul emlak piyasası hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaktır. Hayalini kurduğunuz ev veya villa konusunda yardıma ihtiyacınız mı var?
Bize ne aradığınızı söyleyin, biz büyün kaynaklarımızı kullanarak, ilgilenebileceğiniz daire veya villanın fotoğrafları ile birlikte, çevresi ile ilgili detaylı bilgileri de toparlayıp size uygun bir rapor halinde sunalım.
Arsanızı veya villanızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Sizin beklentilerinizi öğrendikten sonra satışa kadar her aşamada size rehberlik hizmeti sunalım.
Siz bizim için değerlisiniz, sizinle iş yapmaktan memnuniyet duyarız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Herhangi bir sorunuz veya projelerimizle ilgili bir bilgi almak isterseniz lütfen bizimle ( tosunemlak@msn.com ) veya ( 0544 664 53 53 ) telefonla irtibata geçebilirsiniz.
Tosun Emlak; emlak değil, yaşam biçimi sunuyoruz...
VİZYON
Vizyonumuz;
Temel değerlerimiz doğrultusunda kurumsal emlak sektöründe güvenilir ve lider bir marka olmak
Bunu başarmak adına hizmetlerimizi sadece gayrimenkul alım, satım ve kiralama ile sınırlandırmayıp kendimizi daima geliştirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
MİSYON
Misyonumuz;
Müşterilerimizi, en güvenilir, en gelişmiş ve en yüksek performanslı hizmeti vererek, kaliteli yaşamı hissedebilecekleri gayrimenkul sahibi yapmak. Temel Değerler; Her zaman güvenilir olmak, iş ahlakı ve dürüstlük ilkelerine uygun hizmet vermektir.
HİZMETLERİMİZ
Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Hizmeti,
Yatırım Danışmanlığı Hizmeti,
Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti,
Cep:(0544) 664 53 53

Sayın yatırımcılar unutmayınızki.....! Telefon görüşmesiyle yatırım yapılmaz, görmeden Arsa,Arazi,Tarla,Müstakil Ev,Villa hakkında bilgi sahibi olunmaz, satın alınmaz, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olunmaz, sadece fiyat uygun diye riske girip yola çıkılmaz....
Kalite
Güven
Menfatiniz İçin
Tosun Emlak İnşaat´i Seçin...

Reklam

Faaliyet Alanımız

Emlak / İnşaat Emlak

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam