Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 15 Ağustos 2022 Pazartesi

Stüdyo Zen

Foto Zen; 1998 yılında sektördeki faaliyetine başlamıştır.

Gelin damat, nişan, önemli günler, doğum fotoğrafçılığı, bebek, sünnet, model, dış çekimler, stüdyo çekimleri, ürün tanıtım katolog çekimleri, sadece stüdyo zen´e özgü özel yapım çerçeveler ve hediyelik ürünleri ile istanbul´da hizmet vermektedir.

12 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok güzel ve anlamlı günlerin unutulmaz olmasını sağlamıştır. Gelecekte de kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Birçok platformu içinde barındıran reklam sektöründe yer alan fotoğrafçılık hizmetleri ve fotoğraf sanatı alanında çalışmalarımıza ağırlık vererek organizasyon fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı ve doğum fotoğrafçılığı alanında stüdyo zen olarak istanbul´da faaliyetimize devam etmekteyiz.

Fotoğrafçılık sanatına gönül veren profesyonel ekibimizle en özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Düğün fotoğrafçısı, stüdyo zen düğün fotoğrafçılığı alanında inanılmaz başarılara imza atmıştır. Düğün fotoğrafçılığı her fotoğrafçının yapabileceği bir fotoğraf çekimi değildir. Düğün günü en özel anları yakalamak, düğün atmosferini yaşatmak en özel kareleri ömür boyu saklanacağını düşünerek çekimleri itinalı bir şekilde o güzel anları yakalamak gerekir.

Düğün fotoğrafçısı gerçekte sadece bu işe gönül vermiş ve düğün gününü belgeselleştirecek bir düğün fotoğrafçısı olması gerekmektedir. Moda fotoğraf çekimlerinde kullandığımız ekipmanlarımızı, düğün fotoğrafları çekiminde de kaliteyi yakalamak için kullanmaktayız.

Düğün fotoğrafçısı denildiğinde güven çok önemlidir, bizim için referans çok önemlidir. Düğün fotoğraflarını çektiğimiz mutlu çiftlerimiz ile sürekli irtibat içerisindeyiz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Hizmet / Fotoğrafçılık

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam