Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 9 Aralık 2021 Perşembe

Soğutma - Soğuk Hava Depo Kapı Sistemleri İnova Yapı

İnova Yapı Soğuk Hava Depo Kapı Sistemleri

Soğutma sektörünün en önemli malzemelerinden birisi olan, soğuk hava depolarının Menteşeli (Çarpma) ve Sürgülü Yana Kayar) Kapılarını üretmekteyiz.

Gıda, yiyecek, içecek, ilaç, gibi miatlı ürünlerin muhafaza edilmesi, saklanması, özelliklerinin korunması genel yaşamın olmazsa olmazlarındandır. Çöp odalarının, sarartma odalarının Boyahanelerin sıcak ve soğuk depoların iç ortam havası ile dış ortam havasının temasının kesilmesi çok önem arz etmektedir.

Bu özelliklerin genelinde ısı, ses, toz, muhafazası uygulanacak ünitede, ünitenin aktif halde çalışması için çok önemlidir.
Soğuk odanın, soğuk hava deposunun, çöp odalarının, ilaç saklama odalarının, et, süt, peynir tesislerinin soğutma üniteleri, kullanılan yalıtım duvarları, paneller ünitenin ana hatlarını oluştururken bu depolarda kullanılacak kapılar ünitelerin olmazsa olmazlarını oluşturur.

Soğuk hava depolarında ve hayatımızdaki tüm yaşam ve depolama alanlarında en sık kullanılan ve en aktif faal olan yerleri kapılardır. Soğuk odaların kapıları enerji tasarrufu noktasında gerek ürünlerinizin gerekse firmanızın en verimli ana malzemesini oluşturmaktadır.

15 yıllık uygulamalı tecrübelerimiz bize kapıların genel anlamda ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.
Birbirinden farklı testlerden geçirilen menteşeli ve sürgülü kapılarımız yüzlerce ar-ge çalışması sonucunda maksimum düzeyde enerji tasarrufu sağlayan, en ekonomik fiyatlardan oluşan kapılarını üretmenin yolunu açmıştır.

Firmamız 30 binin üzerinde yaptığı uygulamalarda Dünyanın en ergonomik, en ekonomik ve müşteri isteklerini en iyi seviyede tutabilecek kapılarını müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

En kaliteli ürün ,en ekonomik fiyatlara bizden alınır bize sormadan kapı almayın.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Isıtma & Soğutma / Soğuk Hava Deposu

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam