Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 2 Aralık 2020 Çarşamba
Ücretsiz Firma Rehberi

Sirius Pırlanta

Pırlanta tektaş, yüzük, kolye ve küpe gibi takıların, indirimli fiyatlarla satışını yapan online pırlanta satış sitesidir.

Sirius Pırlanta, altın üzerine pırlanta ve diğer değerli taşları işleyerek mücevher haline getiren, üretiminin bir bölümünü yurt dışına ihraç eden, pırlantalı mücevher üreticisi ve toptancısıdır. Satışa sunduğu tüm ürünler, Sirius Pırlanta bünyesinde el işçiliği ile üretilmektedir.

Yenilikçiliğin takipçisi olan anlayışı ile ürün portföyünü her geçen gün geliştiren Sirius Pırlanta; modern, güncel ve geniş bir koleksiyona sahiptir. Sirius Pırlanta, özverili hizmet anlayışı ile gelişmiş üretim gücünü kullanarak farklılık yaratmakta; doğru ürünü, doğru zamanda, en yüksek kalite ve en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Üretici bir firma olan Sirius Pırlanta, müşteri istekleri doğrultusunda, ihtiyaca uygun ürünü oluşturabilmektedir.

“Düşlerin Parıltısı” sloganıyla yola çıkan, ayrıcalıklı ve özel hizmetin kaynağı Sirius; üstün ürün ve hizmet kalitesiyle, kusursuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

http://www.siriuspirlanta.com

Reklam

Faaliyet Alanımız

Takı & Mücevherat / Kuyumcular

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam