Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 23 Nisan 2021 Cuma

Rüzgar Su Arıtma

İstanbul Aksaray’da kurulan Rüzgar Dış Ticaret Arıtma Gıda Sanayii Ltd. Şti. kaliteden ödün vermeden yaptığı başarılı çalışmalardan edindiği tecrübe ile birçok projelere imza atmış ve kısa sürede Türkiye’de çevre teknolojilerine hizmet veren firmalardan biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız müşteri taleplerini en kısa sürede ve en kaliteli şekilde tedarik edebilmek amacıyla hizmet ağını arttırmıştır.
Firmamız arıtma sistemlerinde anahtar teslimi çözümler üretmektedir. su arıtma tesislerinin projelendirilmesi, tüm ekipmanlarının son teknolojiler kullanılarak imalatı, elektrik, mekanik tesisatın temini, montajı ve sonraki işletme, bakım hizmetlerinin sağlamaktadır. Çevre ve teknolojileri alanında; yurt içi ve yurt dışında proje, uygulama ve işletme konularında birçok referansa sahiptir.
Rüzgar Arıtma’nın faaliyet alanı kapsamında fiziksel, kimyasal ve endüstriyel arıtma tesisleri, biyolojik paket ve betonarme atıksu arıtma tesisleri imali, ön arıtma ekipmanları, sıyırıcılar, havalandırıcılar, karıştırıcılar, ızgaralar ve elekler, kum filtreleri, yağ ayırıcıları, paslanmaz ve çelik tanklar, susuzlaştırma ekipmanları, kanal kapakları imalatı, proje, danışmanlık, montaj ve servis hizmetleri bulunmaktadır.
Rüzgar Arıtma temelde, müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini amaç edinmiş, pazar eğilimlerini ve teknolojik gelişmeleri takip eden, gelen taleplere uzman kadrosu ile cevap veren, müşteriyi her zaman bir çözüm ortağı olarak gören ihtiyaç duyulan her türlü ürünün temini ve taahhüdünü yerine getiren kurum olma esasını ilke olarak kabul etmiştir.
Değerlerimiz
- Çevre sorununu çözmek isteyen müşteri, bizim iş ortağımızdır.
- Yaşamın, canlılarla ve kurumlarla devamı önemlidir.
- Çalışanlar inisiyatif alır, çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözüme herkes yetkilidir.
- İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur.
- Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur.
- Yapılan işler kaliteli, sistemli ve bilimsel şekillerde gerçekleştirilir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Çevre ve Su / Su Arıtma

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam