Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 2 Temmuz 2022 Cumartesi
Ücretsiz Firma Rehberi

Öz Tuğçe Mobilya & Mutfak

1966 yılında mobilyacılık serüvenine bir firmada çalışarak başlayan kurucumuz Ömer usta burada yıllarca çalışarak ustasından mesleğinin inceliklerini öğrendikten sonra kendi firmasını kurmaya karar vermiştir.

1976 yılında kurmuş olduğu ve günümüze kadar yıllarca faaliyet gösterip her müşterisine farklı ve özgün tasarımlar yaparak, müşterilerinin evlerinde rahat ve konforlu yaşamasını sağlayacak mobilya üretimi gerçekleştirmiştir.

ÖzTuğçe mobilya olarak üretimlerimizi Ankara Siteler’de bulunan atölyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Demetevlerdeki mağazamızda teşhir olarak yapmış olduğumuz ürünlerimizi sergileyerek müşterilerimizin ürünlerimizi yakından görmelerini sağlamaktayız.

Firmamız toptan ve perakende satışlarıyla, siz değerli müşterilerimize daha iyiyi ve güzeli üretmek adına; yaşam alanlarınıza özgün ve modern tasarımlar yaparak, hayatınıza renk ve heyecan katmanıza yardımcı olacaktır.
Temel Hedefimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hayallerindeki tasarımlara ulaşmasını sağlamak ve bu düşünce ile müşteri portföyümüzü genişleterek her geçen gün daha iyiye ve mükemmele ulaşmaktır.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Mobilya / Mutfak ve Banyo Mobilyaları

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet