Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Ocak 2021 Salı

Obi Turizm Ticaret Ltd.Şti.

Seyahat acentasi işletme belgesi ile Turizm sektöründe siz değerli müşterilerimizden almış olduğu destek ile faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
Geride bıraktığı 22 yıllık tecrübemiz, sizlerle daima en iyiyi ve en güzeli sunmak için gösterdiğimiz çaba gururumuzdur. Obi Turizm Tic.Ltd.Şti. tüm organizasyonlarında konuklarına farklı ve seçkin bir hizmet için planlama ve uygulama aşamasında gerekli her türlü tedbiri alarak en iyiyi sunmaktır.
Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizle ilgili vize alımından her türlü ulaşım yolunda bilet alımına kadar tüm işlemler; Gideceğiniz yerde seçiminize ve önereceğiniz bütçeye uygun konaklama, araç, uçak kiralama olanağı ve ihtiyacınız olan her şeyi organize edip size eşyalarınızı toplayıp havaalanına gitmek kalıncaya kadar sizinle birliktedir.
Yurtiçinde ya da yurtdışında gerek ekonomik gerek sektör el gelişmeleri izlemek, bunları bayiler ve çalışanlarla paylaşmak işin vazgeçilmez bir parçası. Aynı zamanda önemli bir isteklendirme aracı, Obi Turizm Tic.Ltd.Şti firma imajınızı sağlamlaştıracak eğlenceli etkinlikler, animasyonlar, ödül/hatıra plaketleri, seminer, kongre konferans, şirket yemekleri/geziler, ulaşımdan animasyona çevre düzeninden basılı malzemeye kadar bütün organizasyonu üstlenir.
Obi Turizm Tic.Ltd.Şti faaliyet gösterdiği sene itibarı ile Romen Hava Yolları, Azerbaycan Hava Yolları, Özbekistan Hava Yolları, Türkmenistan Hava Yolları yetkili satış acenteliğini üstelenmiş, ayrıca Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine istediğiniz Havayolu Uçak bilet ve Otel rezervasyonlarını güçlü kadrosu ile anında on-line sistemiyle gerçekleştirmektedir.
Obi Turizm Tic.Ltd.Şti kongre, seminer, bayi toplantısı, özendirme gezileri ve organizasyonlarınızda 22 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle farklı ve sorunsuz organizasyonlarda hizmetinizdedir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Turizm Seyahat / Hava Yolları Acentası

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam