Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 26 Haziran 2019 Çarşamba
Ücretsiz Firma Rehberi

Nazar Ofset Matbaa

Matbaacılık, reklamcılık ve promosyon sektöründe 15 yıldır hizmet veren Nazar Ofset, kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyüdü. Önce müşteri memnuniyeti dedik ve bu anlayışı kendimize prensip edindik. Kaliteli malzeme, kaliteli iş, iyi hizmet ve memnun müşteri gibi bizi biz yapan değerler edindik ve bu değer ışığında büyümeye devam ediyoruz.
Promosyon ve matbaa sektöründe kullanılan baskı makinelerimizi kendi bünyemizde kullanarak güvenilirliğini ve kalitesini test ettik. Nazar Ofset koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile bir basımevinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, baskı sonrası hizmetler, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmektedir.
Bizimle çalışanlar yıllardır zamanında iş almanın, biz de sorunsuz hizmet vermenin mutluluğunu yaşadık. Bugünden sonra sizlere de yaşatmak isteriz, Sınırsız ve sorunsuz çözümler için doğru yerdesiniz.

Matbaa hizmetleri, davetiye, tüm muhasebe evrakları; fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura, tahsilat makbuzu, sipariş fişi, antetli kağıt, zarf, torba zarf, pencereli zarf, kitapçık, el ilanı, insert, karton çanta, deri çanta, dosyalık, broşür, katalog, kartvizit, magnet, sticker, sticker etiket, damla etiket, promosyon ürünleri( kalem, çakmak, blok not, saat, takvim, anahtarlık ajanda, kupa, termos bardak, hesap makinesi, bardak altı, mause pet, USB flash disk, masa setleri, rozet, küllük, cep ve kol saati, şapka, T- shirt, karton güneşlik, metalize güneşlik vb ) tanıtım ürünleri, dergi, kitap, digital baskı, tabela, web sitesi hakkında çeşitli önerilerle her zaman yanınızdayız.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Basın Yayın / Matbaa

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet