Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 26 Haziran 2019 Çarşamba
Ücretsiz Firma Rehberi

Mono Granit Mermer Çimstone Dizayn

Mono granit, 1991 yılından günümüze gelen tecrübeli ve aynı zamanda genç ekibiyle sektörde kaliteli ve müşteri memnuniyetine hitab eden ürün portföyüyle hizmet sunmaktadır. Firmamız mermer, granit, çimstone, limstone seçenekleriyle geniş bir sunum kabiliyetine sahip olup; mermer mozaik ve mermer lavabo toptan, perakende satışı, banyo, çimstone mutfak tezgahları, granit mutfak tezgahları, kuvars kompozit ürünleri, mimari proje uygulamaları, şömine uygulamaları, türk hamamı ve rölyef çalışmalarıyla hizmet sunmaktadır.

2005 yılından bu yana yurtdışı faaliyetlere imza atan ekibiyle mermer rölyef, mermer heykel alanında da gösterdiği performansı ile İlgili alanda; tasarım, çizim, projelendirme faaliyeti ile karar vermenize yardımcı olacak hizmet mono granit bünyesinde size sunulmaktadır.

İlgili madenlerde her müşterinin isteğine cevap verebilen ekibe sahip olan firmamızın rölyef, mimari projeler, mutfak, banyo tezgahlarına hitap eden ayrı ekipleri bulunmakta olup konusunda uzmanlaşmış yaklaşımla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Birçok kurumsal projeye imza atan firmamız bu başarısını sürdürmemin yanı sıra kalitesinden ödün vermeyen bir grafiğe sahiptir. Mono Granit ile çalışmaya başlayan ve devamlılığını sürdüren müşterilerimiz için vazgeçilmez bir ekip olacağından şüphe duymayan ve bunu perçinleştirmek için ar-ge faaliyetlerine önem veren yapımız ile daha iyi hizmet sunma gayreti içerisindeyiz.

Ayrıca yeni ürün yelpazemiz 3d foto uygulamalar; 3d foto zemin, 3d polimerik foto emin, mutfak arası panel, mutfak arası resimli panel ile sektöre yeni heyecan katmanın sevinci içerisindeyiz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Dekorasyon / Dekorasyon

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet