Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 26 Nisan 2019 Cuma
Ücretsiz Firma Rehberi

Molkim Endustriyel Kimyasalar

MOLKİM firması, Endüstriyel temizleme ve yağlayıcılar konularında uzmanlaşmış bir firmadır.

MOLKİM İsviçre menşeli Borer deconex sulu sistem ile çalışan ultrasonik/sprey veya konveyor tipi makinelerde kullanılan alkali ve asit bazlı temizleme kimyasalları ürünlerinin distribütörlüğünü yürütmektedir.Herhangi bir Kalıntı kalmaması gereken temizleme proseslerinde, PVD/CVD/DLC kaplama öncesi yüzey temizleme işlemlerinde, Optik Parçaların temizlenme prosesleri gibi hassas parça yüzey temizleme proseslerinde kullanılan Borer ürünleri gerek Türkiye’de gerek globalde birçok referans firma tarafından kullanılmaktadır.

MOLKİM ayrıca Dupont Vertrel ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Trikloretilen ve Perkloretilen gibi zararlı temizleme solventler yerine sunulan kanserojen olmayan Dupont Vertrel yeni nesil temizleme solventleri ile ilgili olarak detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

MOLKİM karbonlaşmış/reçineleşmiş kaucuk ve plastiklerin, parçalardan temizlenmesinde kullanılan Aft FluClean sistemlerinin distribütörlüğünü yürütmekte ve temizleme hususunda firmalara teknik destek vermektedir

Molkim Endüstriyel Kimyasalları firması, Specialist Lubricants RM2000T kuru bant kaydırıcıları ürününün Türkiye distrübütörlüğünü yürütmektedir.


Molkim Endüstriyel Kimyasalları firması, Lubko kalıp ayırıcı ürünlerinin Türkiye distrübütörlüğünü yürütmektedir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Kimya Sanayii / Solventler

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam