Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 30 Haziran 2022 Perşembe
Ücretsiz Firma Rehberi

Menpaj Panjur İklimlendirme İnş. Paz. ve San. Tic. Ltd. Şti.

Yapı elemanları ve iklimlendirme sektöründe yaklaşık 20 yılın verdiği tecrübeye sahip firmamız yolculuğuna 1989 yılında başlamıştır.İlk etapta ısıtma , soğutma , havalandırma alanında proje ve taahhüt uygulamarıyla kurumsal olarak faaliyet gösteren firmamız yapı elemanları alanında da oldukça yol kat etmiştir.

Havalandırmadan, ısıtmaya; iklimlendirmeden , yapı elemanlarına kadar çok çeşitli ürün kategorisine sahip 21 yıldır sektörüne yeni ürünler kazandırmıştır. MenfezLife , AnemostadLife , DamperLife , Transfer MenfezLife , Gemici Anemostad Life , PanjurLife , FiltreLife , ExtraLife , StopLife ve diğer ısıtma - soğutma - havalandırma ürünleri ile sektörünün tanınmış markasıdır. En son teknolojiyi kullanarak , en modern şekilde üretim yapan MENPAJ, ısıtma ve havalandırma konusunda yurt içi ve yurt dışında önemli referanslara sahiptir.

MENPAJ ailesi, 21 yıldır onlarca ürün çeşidi , tüm yurt çapında onlarca araçtan oluşan satış filosu , binlerce satış noktasından oluşan gelişmiş dağıtım ağı , düzenli ar - ge çalışmaları , yaptığı ihracatları ve her geçen gün büyüyen ciro ve uzman personel sayısı ile sektörde marka haline gelmiştir.

MENPAJ, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan bir şirkettir.Yeni üstün kaliteli ve faydalı model ürünleri arayışı içinde olan "kalite" felsefesini benimseyen MENPAJ ailesi müşteri odaklı pazarlama anlayışını kendisine ilke edinmiştir.
ÜRÜNLERİMİZ
PanjurLife Kanatlı Banyo WC Havalandırma ve Sineklik Menfezi
PanjurLife Hareketli Banyo WC Havalandırma ve Sineklik Menfezi
Çok Amaçlı Doğalgaz ve Havalandırma Menfezi
Toplayıcı ve Dağıtıcı Havalandırma Menfezi
Kapı Transfer Menfezi
Gemici Anemostat
Plastik Anemostad

Reklam

Faaliyet Alanımız

İnşaat / İnşaat Yapı Malzemeleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam