Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 9 Aralık 2021 Perşembe
Ücretsiz Firma Rehberi

Medicavet Veteriner İlaçları

Medicavet Veteriner İlaçları, 2003 yılında, hayvan sağlığının gelişimini sağlamak amacıyla % 100 yerli sermaye ile kurulmuş bir veteriner ilaç firmasıdır.

Medicavet kanatlı, büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık, balıkçılık ve at gibi hayvan yetiştiriciliği yapan sektöre sunduğu hizmet ve ürün kalitesi ile ekonomik katkı sağlayarak faaliyetini sürdürmekte olup, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda bir dünya markası olma yolunda ciddi adımlar atmaktadır.

Medicavet, hastalıkları önleyici ve tedavi edici ilaçların yanı sıra aşı, dezenfektan ve yem katkı ürünlerini de üretmektedir. ISO 9001:2008 Toplam Kalite Yönetimi felsefesine uygun bir şekilde, katı bilimsel kural ve şartlara uyarak, üretimlerini yapıp, müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadrosuyla, müşterilerine kesintisiz hizmet vererek her zaman müşteri odaklı olma prensibini benimseyen firmamız, gelecek nesiller için sağlıklı bir doğa bırakmak için bütün yasal prosedürlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Medicavet, müşteri ihtiyaçlarını karşılamada kaliteden ödün vermeden, en ekonomik şekilde ürünlerini veteriner hekimlerinin kullanımına sunmaya devam ederken, en büyük desteğini yine müşterilerinden almaktadır.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Hayvancılık / Veteriner

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam