Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 21 Mayıs 2019 Salı

Maydin Araç Takip Sistemi

Maydin Teknoloji hızlı gelişen ve değişen teknoloji dünyasına paralel bireysel ve kurumsal çözümler üretmek amacıyla Antalya´da kurulmuştur. Özellikle
İthalat - İhracat alanında aktif şirket, teknoloji ürünleri ve hizmetlerini piyasaya sunmaktadır.

Teknoloji ürünleri ekseninde, Bireysel GPS takip sistemleri, araç takip sistemleri, navigasyon vb alanlarda ağırlıklı çalışmalarını sürdüren Maydin Teknoloji, verdiği hizmetlerin alt kolları olan fakat yüksek önem arzeden, server, web konularındaki ihtiyaçlarını aracısız olarak, kendi potansiyeli içerisinde karşılamaktadır. Bu bağlamda müşterilerine tam, sorunsuz ve zamanında hizmet verebilmektedir. Bilişim sektöründe uzun yıllar boyunca kazanılmış tecrübe ve birikimler neticesinde Maydin Teknoloji ürün ve hizmetlerinin piyasadaki farkını ortaya koymaktadır.

Müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza çalışanlarımıza ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için, tüm kaynak ve birikimlerimizi rasyonel olarak kullanmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedeflere ulaşırken, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermemeye kararlıyız.
Misyon; Bilgi teknolojileri konusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerde, yüksek kalite, yüksek performans ve verimlilik standartlarını sağlamayı misyonumuz ve müşteri odaklı çalışmayı temel ilkemiz olarak görüyoruz.

Vizyon ;
- Bilgiye ve bilginin paylaşımına önem veriyoruz.
- Teknoloji alanındaki yenilikleri yakından izliyor ve bunları dünya ile aynı anda yaygın olarak kullanmayı ve müşterilerimize kullandırtmayı hedefliyoruz.
- Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.
- Rakiplerimize karşı, etik yaklaşım sergileyip dürüst rekabet içinde olmaya kararlıyız.
- Çalışmalarımızda daima daha iyiye, hatta en iyiye ve daha öteye ulaşmayı hedefliyoruz.


Değerlerimiz;

Maydin Teknoloji olarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek için, tüm kaynaklarımızı ve birikimlerimizi rasyonel olarak kullanmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedeflere ulaşırken, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermemeye kararlıyız.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Teknoloji / Teknoloji Ürünleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam