Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 21 Mayıs 2019 Salı
Ücretsiz Firma Rehberi

Marmara Tek Elektrik Tasarrufları Genel Merkez

Aydınlık Bir gelecek, Tasarrufla Gelecek.

Başarımızın sonucu olarak bugün ülkemizin elektrik ve su tasarruf cihazlarında en büyük dağıtım firmasıyız.

Uzun bir geçmiş ve teknik mirasa sahip olan Marmara tek, faaliyet gösterdiği bu süre içerisinde ülke çapında kalite, hizmet ve iş tecrübesi ile bilinen kurumsal bir kurum haline gelmiş, her dönemde tamamladığı projeler tasarruf sektörleri içinde bir ilk olarak yerini almıştır.

Marmara Tek; kurulduğu günden bugüne sürekli gelişerek Türk ekonomisi`ne önemli katkılarda bulunmuş ve Türk ekonomisi`nin temeli olan tasarruf döneminde kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile öncü olmuştur.

Marmara Tek; çalışanları, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ve halka açık yapısı ile kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları yeni ürünler ve uygulanan başarılı Satış&Pazarlama stratejilerinin sonucu Marmara Tek her yılın ihracatını arttırmıştır.

Marmara Tek`de işbirliğine dayalı ahenkli bir çalışma ortamının oluşturulması sürekli gelişimin gerçekleştirilmesi amacıyla "İnsan Odaklı" eğitim ve organizasyonların artan bir ivme ile sürdürülmesi hedeflenmektedir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Teknoloji / Teknoloji Ürünleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam