Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 2 Aralık 2020 Çarşamba

Manifesto Iletişim

PR, Etkinlik ve Organizasyon, Kreatif reklam departmanlarıyla 360 derece iletişim danışmanlığı hizmeti veren Manifesto, Türkiye dışında da şirket kurarak markasını sınırların ötesine taşıyan ilk Türk iletişim grubudur.

Ortadoğu’da Abu Dabi, Dubai, Ras Al Khaimah, Kahire, Erbil, Avrupa’da ise Moskova ve Monte Carlo’da olmak üzere 7 ayrı şehirde temsilcilikleri bulunan Manifesto, bağımsız iletişim ajanslarının bir araya geldiği dünyanın en büyük iletişim ağı olan WORLDCOM’a üye tek Türk iletişim şirketidir.
Merkez yönetim ofisi İstanbul’da bulunan Manifesto, uluslararası alandaki gücüyle, telekomünikasyon, perakende, finans, sağlık, enerji, otomotiv, inşaat ve turizm sektörlerindeki müşterilerine çeşitli yerel ve uluslararası projelerde başarılı hizmetler vermektedir.

Türkiye’deki ulusal, yerel ve sektörel medya temsilcileriyle ile güçlü ilişkileri olan Manifesto İletişim Grubu, yerli ve yabancı müşterilerine medya ilişkileri konusunda yardımcı olmaktadır. Yeni nesil medya ajanslarının sektörde fark yaratabilmesi ancak güncel teknolojilerine göre kendini uyarlamasıyla mümkün olabilmektedir. Bu sebeple Manifesto sosyal medya yönetimi konusunda da seçkin müşterilerine hizmet üretmektedir.

Manifesto İletişim Grubu, tescilli markası Patronlar Kulübü adı altında, grubun İstanbul’da hizmet verdiği kurum ve markaların yönetim kurulu başkanlarının katıldığı toplantılar düzenlemektedir. Ayda bir düzenlenen bu toplantıların amacı Manifesto’nun portföyünde bulunan müşteriler arasında sinerji yaratmak, yatırımcılara iş geliştirme yönetimi fırsatları sunmaktır.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Reklam / Reklam Ajansları

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam