Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 18 Mayıs 2022 Çarşamba

Kortaş Savunma ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Hizmetler :
a ) Endüstri, sanayi tesisleri ofis binaları ve işletmeler güvenliği
Kortaş Güvenlik: Endüstri sanayi tesisleri, ofis binaları ve işletmelerin talepleri doğrultusunda çalışmasını sağlayarak, içeriden ve dışarıdan gelebilecek tecavüzlere karşı önceden alınacak tedbirlerle, olması muhtemel olayların gerçekleşmesine engel olmak için gerekli önlemler uygulamaktır. Kurumumuzun şu anki çalışmalarını ağırlıkla bina VİP, tesis güvenliğini oluşturmaktır. 365 gün 24 saat güvenliği temin edilmektedir Giriş çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetlilere karşı çevre güvenliği, yangında ilk tedbirler ve firmalardan gelecek uygun olan özel istekler verilen hizmetin parçalarıdır. Yakın gelecekte yurtdışı tesis ve VİP güvenlik hizmetlerinin verilmesi de şirketimizde planlanmaktadır.

b ) Site ve Özel Konutlar Güvenliği
Site ve özel konutların istekleri doğrultusunda gerekli önlemleri alarak, burada yaşayan insanların huzurlu bir ortamda özel yaşamlarını sürdürmesi için gerekli gözetim ve denetim hizmeti vermektedir.

c) Geçici güvenlik hizmeti ( fuar, toplantı, konser ve spor karşılaşmaları )
Özel toplantı, fuar, seminer, konser ve spor faaliyetlerinde kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak amacı ile genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekipleri oluşturup, donanımlarını sağlayarak geçici hizmetler vermektedir.

d) Güvenlik danışmanlığı ve risk değerlendirmesi
Kortaş Güvenlik, istenen güvenlik hizmetinin gereği olarak veya talep üzerine şahsın yada tesisin ne tip tehditlere maruz olduğunun tespiti ve alınacak tedbirlerin ne olabileceği konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti vermektedir.

e) Özel Güvenlik Personeli Eğitimi
Kortaş Güvenlik A.Ş kendi güvenlik personellerinin yasaların emrettiği güvenlik eğitiminden geçirmekte verdikleri hizmetler doğrultusunda denetlemekte, standartlarını belirlemekte, ve çalışma yönetmeliklerini hazırlamaktadır. Kortaş Güvenlik, konunun uzmanlarını da bünyesinde bulundurmaktadır.

f) VİP Koruması
Kortaş Güvenlik, gerekli uzmanlara ve teknolojiye sahip olarak VIP refakat hizmetlerini vermektedir. Önemli evrak kıymetli meteryanler ve benzeri objelerin nakil hizmetlerini yasaların kendisine verdiği yetkiye göre yürütmektedir.

g) Güvenlik alt yapısı ve donanım temini: Güvenlik sektörünün son teknolojisini kullanılarak, gerekli sistemlerin kurulması devam ettirilmesi ve geliştirilmesi

Reklam

Faaliyet Alanımız

Güvenlik / Güvenlik Hizmetleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam