Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 18 Mayıs 2022 Çarşamba
Ücretsiz Firma Rehberi

KESS Makine Sanayi

İçimizdeki bir şeyler üretme sevdamızı Haziran 2010‘da shrink makinesi üretimi için ateşledik. Geride bıraktığımız bu zaman zarfında siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvenle kendimizi ve ürettiğimiz shrink makinalarımızı sürekli geliştirdik. Sorunsuz tıkır tıkır çalışan makinalarımızla, oluşturduğumuz teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hem satış öncesinde danışmanlık hizmetiyle hem de satış sonrası teknik hizmetimizle daima yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Kendimizi sadece shrink ambalaj makinası üretimi ile sınırlamadık. Süblimasyon Transfer Baskı Presleri ( Düz Pres, Tabak Presi, Bardak Presi, Şapka Presi ), Skin Pack ( Blister ) ambalaj makineleri ve Direk Süblimasyon Baskı makinaları konusunda da çalışmalarımız devam etmektedir.

Pnömatik ( havalı ) ve manuel transfer baskı preslerimiz çok kısa zamanda siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulacaktır.

Adım adım hedeflerimize ilerlediğimiz bu yolda siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güven, gösterdiği sabır ve sonsuz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Makine / Ambalaj Makineleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam