Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 5 Ağustos 2020 Çarşamba

Kervan Ambalaj ve Matbaa

Kervan Ambalaj Matbaacılık San. Tic. Ltd. Şti. kağıt ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren 1986 yılında Yontan Kardeşler tarafından kurulmuş bir aile şirkettir.

Ürünlerimizden bazıları; kese kağıdı, pencereli kese kağıdı, körüklü körüksüz kağıt poşet çeşitleri, saplı sapsız kraft kağıt çanta çeşitleri ve logolu ambalaj kağıtlarıdır.
Firmamız ayrıca KESEPAK markası ile - pasta, baklava, pizza kutuları, kasap kağıtları, meyve sebze ambalajları, çift katlı kuru kahve poşetleri, tavuk poşetleri, dürüm kağıdı, cips ve popcorn kutusu, hamburger poşeti döner kağıdı vb., tüm fastfood ambalajlarını, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izni ile Gıda kodeksine uygun olarak üretmektedir. Ofset Baskı ve Flexo Baskı sistemleri kullanarak da ürettiği ambalajlara birçok özellik kazandırmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında pek çok sektörde farklı müşterilere üretim yapan şirketimiz, Grafik, Tasarım, Kalıp ve Klişe gibi yan hizmetleri de, kendisine ait 3000m2’lik binasında hazırlamaktadır.

Kervan Ambalaj kendi sektöründe, üretim yelpazesinin genişliği, makine parkuru ve ürün çeşitliliği açısında sektörünün lider kuruluşlarından biridir. Ayrıca kendi sektöründeki muadili firma ve kuruluşlara da yan ürünler temin ve satışını yapmaktadır.

Özel siparişleriniz için de sizlere hizmet vermeye hazırız, bizimle temasa geçmenizi rica ederiz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Ambalaj / Ambalaj Baskı

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam