Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 9 Aralık 2021 Perşembe
Ücretsiz Firma Rehberi

Karmod

İstanbul´dan E5 üzerinde tuzlaya doğru giderken E5´de yolun sağında olan Karmod Kabin bir Kartalplast kuruluşudur. Tuzlan´ın en köklü firmalarının biri olan 1986 yılında Kartal´da kuruldu . Tuzla ilçemizin 1980 sonrasında başlayan sanayileşme süreciyle firma 1990 yılında Tuzla´ya taşındı. 2,500 m2 kapalı üretim tesisi ile sektörün öncüleri arsında yer alan Kartalplast 7 şirketin den bir tanesi olan karmod kabindir ve bu firmamız modüler ofis kabinleri, güvenlik kabinleri, seyyar portatif mobil tuvalet, duş kabinleri, prefabrik evler ve şantiye konteynerlerin de üretimini ve satışını gerçekleştiriyor. Bir aile şirketi olan firmamız kurulduğu günden bu yana geniş bir vizyon oluşturarak, hedeflerini iştirakli bir şekilde ilerletmektedir. Firmamız Karmod Kabin üretim modelleri dışında müşteri talebine doğrultusunda üretimler de gerçekleştiriyor.

Ürünleri iç ve dış piyasada oldukça rağbet gören firmamız 44 ülkenin pazarlarına ihracat yapıyoruz. Firmamız AR-GE (araştırma geliştirme) çalışmalarını daima ön planda tutmanın avantajları ile piyasaya sürekli ihtiyaca yönelik ürünler sunan KARMOD KABİN, müşteri taleplerine yönelik çalışmaları ile de piyasada vazgeçilmez bir yer edinmiştir. Modüler kabin, prefabrik evler ve ofis konteynerlerin üretim sektöründe müşteri istekleri ile teknik standartlara uygun kaliteli ürünler üretmeyi misyon olarak benimseyen KARMOD KABİN, bugüne kadar olduğu olduğu gibi bugünden sonra da büyük projelere imzasını atmaya, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini daha da arttırmaya ve sektöre ışık tutmaya devam edecektir.

Karmod Kabin, ihracatta da bir enteresan bir anısını gerçekleşmiştir. Türkiye´de ilk olarak Burkine Fasou ihracatını yapıyor ve Burkine Fasou ´ya da ilk ihracatı yapan ilk Türk firması ünvanını kazanıyor. Karmod Kabin sektöründe ilk yaparak Türkiye´nin gururu olmuştur. Büyüyen karmod kabin Tuzla Orhanlı beldesinde 8,000 m2 yeni fabrika inşaatına 2007 sonlarına yeni fabrikasına geçmeyi düşünüyor. Hep kendini yenileyen Karmod Kabin ISO 9001- 2000 , TSEK ve CE belgeleri bulunmaktadır. Şirket misyonumuz "Müşterilerimizin, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarının tam, zamanında ve en ekonomik şekilde karşılayacak ürün ve hizmetler üretmek ve sevk etmektir. " Sürekli gelişimi hedeflemek ve işleri ilk defada doğru yapmak temel prensibimizdir. Bundan da büyük onur duyuyoruz.

İstanbul Anadolu yakası Tuzla´daki tesisimizde üretim ve fabrika satış yeri ve İstanbul Avrupa yakası Avcılar showroom satış yeriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

İnşaat / Prefabrik Yapı

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet