Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Mayıs 2022 Perşembe
Ücretsiz Firma Rehberi

Kaan Granit

Kurulduğu günden beri üretim kalitesi konusunda çizgisini koruyan ender granit ocaklarından biri olan Kaan Granit A.Ş. granit plaka taşı, granit küp taşı, granit oluk ve granit bordür ayrıca kesme küp taş imalatı´da yapmaktadır.

Birçok büyük projenin tedarikçisi olan şirketimiz aynı zamanda yurt dışına yaptığı doğal taş ihracatı ile madencilik sektörünün gurur timsali olmayı başarmıştır. 2001 yılı ekonomik krizinde kapanan birçok granit ocağına zıt olarak, üretim kapasitesini iki katına çıkartan Kaan Granit, şu anda kalın perdahlı granit i ülke sınırları içerisinde belediyelere ve özel projelere sunmaktadır.

1996 yılından beri yurt içi ve yurt dışına granit satışı yapan şirketimiz gelişen teknoloji ve yeni dünya düzeni içerisinde ticari itibarını her geçen gün artırmış, Ar-Ge çalışmalarını 2000 yılında tamamlayarak yeni makine parkurunu oluşturmuş ve kurumsal yapısını tamamlamıştır. Maden ocağımız bünyesinde 1 i yüksek olmak üzere 2 adet maden mühendisi, 1 inşaat mühendisi ve uygulamalar konusunda ilgili 1 peyzaj mimarı çalışmaktadır.

2014 Yılın´da Kaan Granit A.Ş el değiştirmiş olup tüm hisseleri sayın Abdulkadir ŞEKER tarafın´dan devir alınmıştır. 2014 yılın´dan itibaren´de firmamızın ünvanı Bilge Kaan Madencilik İnşaat San.Tic.Ltd.Şti olarak değişmiştir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Maden / Memer & Granit

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet