Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 5 Aralık 2020 Cumartesi

İzolist Dezenfekte İzolasyon Ltd.Şti.

2004 yılında su deposu ve havuz izolasyonu alanlarında faaliyetine başlayan İZOLİST, sektörün gereksinimleri ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, ilkelerinden de ödün vermeyerek bünyesinde Su Deposu ve Havuz Dezenfektesi departmanını da oluşturarak tüm Marmara Bölgesinde etkin ve söz sahibi bir kuruluş olma başarısını göstermiştir.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan İZOLİST, bu amaçla bünyesinde Kurumsal Danışmanlık birimini halkımızın hizmetine sunmuştur. Bu birimin asli görevi İZOLİST tarafından verilen tüm hizmetler öncesinde müşterilerimizi bilgilendirmek ve yapılan hizmetler sonrası müşterilerimize memnuniyet ziyaretlerinde bulunmaktır. Abone olsun ya da olmasın tüm vatandaşlarımızı bilgilendirmek, sorunlarına çözümler üretebilmek ve bu çözümler hakkında uygulama yöntemlerini anlatmak Kurumsal Danışmanlık birim yetkililerin titizlikle dikkat ettikleri konulardır.

Hizmette kaliteyi her zaman ön planda tutan İZOLİST tüm faaliyetlerini Kalite ve Yönetim Sistemi Belgeleri (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) ile tescillemiştir.

Marmara Bölgesini kapsayan hizmetlerini 2020 yılına kadar yurdumuzun çeşitli bölgelerinde açılacak şube ve bayilikler yardımı ile tüm yurda yaygınlaştırmayı hedef edinen İZOLİST, bu doğrultuda sektörde hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

İnşaat / Yalıtım ve İzolasyon

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam