Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 22 Ağustos 2019 Perşembe

ISCOM Apple Danışmanlık Merkezi

ISCOM olarak firmalara iPhone ve iPad uygulama geliştirme konusunda anahtar çözümler sunmaktayız.

iPhone uygulamalarının analiz edilmesi, uygulamanın feature list´lerinin çıkartılması, teknik analizinin oluşturulması, yazılımı, QA ve test işlemleri ile App Store´a kayıt işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bizim için önemli olan kaliteli ve güçlü mühendislik altyapısına sahip uygulamaların uygun bütçe ile müşteriye sunulmasıdır.

iPhone Tasarımları Tanıtım broşürü

Uygulama Geliştirme Prensiplerimiz
- Uygulamalarımız standart Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde geliştirilmektedir.
- Gerçek/Native(!) iPhone uygulamaları tasarlamaktayız. Web sitelerinin iPhone uygulaması içerisine gömülerek yapılan uygulamalar aslında iPhone uyumlu web sitesi tasarımından başka birşey değildir. Bu gibi uygulamar internet veya WiFi bağlantısının olmadığı ortamlarda çalışmazlar. Amacımız görselliğin ve mühendisliğin birleşiminden oluşan kaliteli uygulamalar tasarlamaktır.
- Geliştirilen her uygulama için uygulamayı tanıtan web sitesi kurulumu.
- Veriye dayalı uygulamalar için kullanıcı arayüzü tasarlanmaktadır. Bu sayede kurumsal müşteri, iPhone veya iPad cihazları üzerinde sunulan verileri heran değiştirebilmektedir.
- Uygulamada sunulan her türlü veri dinamik olup bu veriler uygulama içerisine gömülmemektedir (Hardcoding). Bu sayede iPhone uygulamasının yapısı ile uygulamada sunulan veriler tamamen birbirinden ayrılmaktadır. Bu mühendislik yapısı sayesinde, müşteri uygulamayı App Store üzerinde update etmeden uygulamadaki verileri ve yazıları değiştirenilme esnekliğine sahiptir.
- Geliştirdiğimiz uygulamalar iPhone 3, iPhone 4 ve iPad cihazları üzerinde aynı zamanda buna ek olarak değişik iOS işletim sistemlerinde test edilmektedir.
- Geliştirdiğimiz uygulamalarda uluslararası Kalite Kontrol standartlarına uymaktayız. (QA - Quality Assurance)

Reklam

Faaliyet Alanımız

Teknoloji / Teknoloji Ürünleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam