Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 1 Mart 2021 Pazartesi
Ücretsiz Firma Rehberi

İnlife Classic

1990 yılından günümüze kadar Alçı ve mobilya dekorasyon alanında faaliyet gösteren ve konusunda uluslararası pazarda saygın bir yer edinen İNLİFE İSTANBUL, ürünlerinde kalite anlayışını, mimari bakışı, konsept uygulamalarının da yanı sıra seçkin projelerde iş bitirmeleri ile kendini ispatlamış, otel, hastane, büro, iş merkezleri, okul, konut ve villa projelerindeki başarılarına tecrübe ve deneyim katarak markasını emin adımlarla geleceğe taşımaktadır.
Vizyon
İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.

Misyon
Tarihten günümüze süregelen klasik alçı dekorasyon ve restorasyonu yalnızca iş olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışına katkıda bulunmak.
Klasik Alçı Dekorasyon
Geçmişten günümüze nüfus etmiş tarihi dokulardan ilham alıp ve geliştirmek adına, kurmuş olduğumuz yönetim ekibi ve tecrübeli ustalarımızın elleri ile yeniden hayat bulmakta ve yaşatılmaktadır. Tarihi dokular, yine aynı normlarda üretilerek günümüz teknolojisi ile harmanlanıp ilgili bölüm ve mekânların tarihsel konumunu gözeterek mimari projelere uygun olacak şekilde uygulamalar titizlikle yapılmaktadır. Bu uygulamalar, Talep edilen tüm mekânlarınıza uygulanabilmektedir.
Klasik alçı süsleme işleri, eskiden olduğu gibi bugün ve gelecekte de yine hakkettiği yerini koruyacaktır. Bu mirası yaşatmak ve sürdürebilmek adına tekniğimizi oluşturduğumuz ARGE birimlerimiz ile geliştirmekte her geçen gün yeni yeni modelleri arşivimize eklemekteyiz.
Biz, Bu mirası ve oluşturduğumuz bu arşivi sizlerle paylaşmanın keyfini yaşıyoruz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Dekorasyon / Alçı ve Alçıpan

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam