Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 18 Mayıs 2022 Çarşamba

İBS Boya

Ilgaz Boya ve Yapı Kimyasalları San. faaliyetlerine İstanbul / Küçükköy 2006 yılında flekso ve rotogravür matbaa mürekkepleri ile konsantre renk pastalarının pazarlanması ve satışıyla başlamıştır.
Ambalaj sanayi ve gıda sektörü için mürekkep, lak ve katkıların üretimi. Flexo ve Rotogravüre makinalar için flexible ambalaj, karton ve benzeri malzemelere uygun solvent bazlı mürekkepleri, Flexible malzemeler için alt lak, üst lak, release lak, mat lak ve çeşitli katkılar. Gıda ve etiket ambalajları için özel mürekkep ve laklar ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Müşterilerimizin talebi doğrultusunda Pantone ve Ral kataloglarındaki her türlü renk çalışması ve çeşitli dayanıklılık özellikleri olan boyaların üretimini en iyi şekilde yapmaktayız.
Bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra, hızla gelişen ve büyüyen inşaat söktörüne yönelik 2011 Çankırı Ilgaz Sanayisin ‘de yapılan yatırımlarla inşaat boyaları ve yapı kimyasalları ile üretim portföyünü genişletmiştir.
Tesisimiz 1.100 m² si kapalı olmak üzere toplam 1.600m² alan üzerine kurulu olup; Markalarımız; IBS, Ilgaz, Ilgazkim ve Lalem markaları adı altında hizmet vermekteyiz; su bazlı inşaat boyaları, iç cephede tavan boyaları, plastik boya, silinebilir anti-bakteriyel
boyalar, saten boyalar, ipeksi mat saten boyalar, astarlar, dönüşüm astarları, dış cephede astarlar, kaplama malzemeleri, texture, mineral sıva, silikonlu-silikatlı boyalar, su yalıtım sistemleri.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Boya Sanayii / İnşaat Boyaları

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet