Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Mayıs 2022 Perşembe

Funny Floors Sanal Zemin

Funny Floors - Sanal Zemin demek sanal bir zemin üzerinde insan hareketlerini etki ettirerek projeksiyon sistemi ile duvarlara veya zeminlere veya pencerelere yansıtılmasıdır.

Funny Floors - Sanal Zemin demek sanal bir zemin üzerinde insan hareketlerini etki ettirerek projeksiyon sistemi ile duvarlara veya zeminlere veya pencerelere yansıtılmasıdır. İnsanların hareketler ile ortamı renk, graik ve ses olarak değiştirerek ortama değişiklik ve hareket katar.
1- Değişik etkinlikler düzenlenebilinmekte. Ayaklar altında sanal haretler, Sanatcı veya ziyaretcilerin adımları, balıkların hareketleri, yaprakların açılımı, kelebeklerin uçuş hareketleri gibi.
Funny Floors -Sanal Zeminlerin bu tip uygulamalarının kullanıldığı alanlar ise Gece kulüpler, restorantlar, otel, sergi salonları, alışveriş merkezleri, mağazalar, fuar etkinlikleri, bankalar gibi ortamlardır.
2 Yenilikci bir Sunum aracıdır, iş bilgileri / katalog, çeşitli müşteri hizmetlerinin tanıtılması olarak etkindir. Bankalar, mağazalar ofisler, gösteri alanları, butikler gibi ortamlar için değişik efektler uygulayarak müşteriye ulaşmak. Bu konuda sürekli yenilikci ve kaliteli efektler üzerinde çalışmalarımız devam etmekte. Amacımız müşterilere dijital dünyasının unutulmaz bir izlenimini birakmak.
3 Sitemizde mevcut kurulmuş sistemin görsel videolarını izleyerek sistemlerimiz hakkında fikir edinerek firmamız ile ileşime geçin.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Reklam / Tanıtım

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet