Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 25 Şubat 2021 Perşembe

FTR Makina Kimya Metalurji Ltd.Şti.

Sprey nozulları ve aksesuarları konusunda, Türkiye´de en geniş stoğa sahip tek firmadır. 80.000 den fazla çeşit sprey nozulu, 7000 den fazla uygulamaya şirketimiz bünyesindeki uzman mühendisler sayesinde çözümler çok kısa sürede üretilir.
Temel olarak hizmet verdiğimiz ürünler şunlardır: flat jet nozul, full cone, içi dolu konik sprey, hollow cone, içi boş konik sprey, spiral nozul, gaz yıkama nozulu, yüzey işlem nozulu, yüksek basınç nozulu, araba yıkama nozulu, tank yıkama nozulu, rutubetlendirme nozulu, sisleme nozulu, yangın söndürme nozulları, yıkama nozulu, çok kafalı nozul, spillback nozul, çift akışkanlı nozul, hava sıvı karışımlı nozul, descaling nozulu, hava tarak nozul, hava nozulu, nozul kelepçesi, nozul klembi, klemp, küre nozul, kaşık nozul, plastik nozul, paslanmaz nozul, pirinç nozul, sprey nozulu, yelpaze nozul, sprey meme, sprey memesi, elips nozul, elips sprey, üçgen sprey, ultrasonik nozul, sprey kurutma, spray dry, kağıt nozulları, kenar kesici nozul, iğne nozul, hava perdesi, hava bıçağı, rutubetlendirme nozulu, karıştırıcı edüktörler, sprinkler nozulları, disk nozullar, kendi kendini temizleyen nozullar, self cleaning nozzle, spiral nozullar, sürekli döküm nozulları, boru içi yıkama nozulları, şişe yıkama nozulları, cip başlıkları, yıkama topları, ultrasonik nozullar, atomizer nozullar, jet nozullar, fıskiyeler, pulvarizatör, nipel, somun, o ring, conta, filtre, hat filtre, sprey tabanca, lans, döner başlıklı mafsallardır.

Filtre nozulları ve mantar nozullar; Türkiye´deki içme suyu projelerinde kullanılan filtre nozullarının veya diğer adıyla mantar nozulların tamamına yakını FTR Makina tarafından sağlanmaktadır. Temel olarak hizmet verdiğimiz filtre nozulları şunlardır: ahtapot dağıtıcılar ve toplayıcılar, dik yarıklı filtre nozulları, yatay yarıklı filtre nozulları, yumuşatma nozulları, aktif karbon filtre nozulları, karışık yatak filtre nozulları, kum filtresi nozulları, açık kum filtresi nozulları ve tüm aksesuarları, kapalı basınçlı filtre nozulları, yüzme havuzu filtre nozullarıdır.

Üçgen profilli elekler; tıkanmaz elekler olarak da bilinen bu elekler, her türlü sıvının filtrelenmesinde kullanılırken isteğe göre teknik çizimlere istinaden üretilir. Paslanmaz çeliğin hemen hemen her kalitesinde üretilebilen üçgen profilli elekler ile ´´tıkanma problemi´´ tarih olmaktadır. Ayrıca, duplex, süper duplex veya titanyum malzeme seçenekleri de vardır. Minimum 10 mikrona kadar inebilen yarık aralıkları ile hemen hemen her sıvı filtrelenebilir.

Mühendislik Destek Hattımız 7/24 hizmet vermektedir, 7/24 telefon: 0533 4859985 veya şirket tel: 0216 3220080

Reklam

Faaliyet Alanımız

Makine / Temizleme ve Yıkama Makineleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam