Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 18 Mayıs 2022 Çarşamba
Ücretsiz Firma Rehberi

Elit Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd.Şti.

Elit Makina; 2004 yılından bu yana Türkiye genelinde ve yurtdışında, alüminyum metal sanayi sektöründe, beyaz eşya sektöründe, ısıtma ve soğutma sektöründe, mobilya ve aydınlatma sektöründe, küçük ve büyük elektrikli ev aletleri sektöründe, kalıp ve kilit sektöründe ve benzeri toz boyama ile ilgili alanlarda faaliyeti olan firmalara hizmet sunmaktadır.

Elit Makina; gelişen teknolojiye bağlı olarak elektrostatik corona ve tribo toz boya cihazları, toz boya fırınları; toz boya kabinleri, konveyörlü toz boyama kurutma ve pişirme fırınları, yüzey temizleme ve sprey hatları, manuel toz boya tabancaları, multisiklon toz boya kabinleri, filtreli toz boya kabinleri ve daha birçok özel üretimleri yüksek kaliteye ve seri üretime önem veren müşterileri için üretimini yapmaktadır.
Elit Makina; uzman kadrosu, yüksek kalitesi ve uygun fiyatları ile Elektrostatik toz boya kullanıcıların tercihi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek kaliteden ödün vermeden toz boya sektöründe ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde ve uygun koşullarda çözümler sunmayı amaçlayan bünyesinde, toz boyama sistemleri ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi ve güçlü bir stok desteği barındıran organize ve koordine haline gelmiş olan sistemli bir kuruluştur.
Elit Makina; Kaliteli hizmet anlayışıyla, teknik alt yapısı sağlam, kendinden emin, çözüme nasıl ulaşacağını bilen ve konusunda uzman teknik servis ekimizle isteklerinize zamanında ve en hızlı şekilde çözümler üretebilmek azmindedir. Türkiye genelinde olduğu gibi özellikle Asya, Orta doğu ve Uzak doğu ülkelerine de her türlü ekipman ve servis hizmeti sunmaktadır.
Elit Makina, sarf malzeme dışındaki ürünlerini 2 yıl süre içerisinde (kullanıcı hatalarına karşı) arızasız çalışmasını garanti etmektedir.
Yüksek kalitesi, cazip fiyatları ve rakipleri arasındaki seçkinliğiyle müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Elit Makina sizleri de ayrıcalıklarıyla tanışmaya davet ediyor.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Boya Sanayii / Toz Boya

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam