Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 5 Aralık 2020 Cumartesi

Elektdekors Elektrik Dekorasyon Mimari Elektrik ve Otomasyon

Elektdekors mimari proje uygulamalarının ciddi bir şekilde arttığı günümüzde, müşterilerine kusursuz hizmet verebilmek, elektrik dekorasyon alanında profesyonel çözümler üretmek amacıyla 2012 yılında kurulmuş bir Esginler Grup markasıdır.


Elektdekors kurulduğu andan itibaren farklılıklar yaratmış ve Mimari projelerde ki profesyonelliğini unvanı ile pekiştirmiş, sektöre yeni bir bakış açısı, yeni bir branş boyutu kazandırmış ve dünyada bir ilk olarak mimari elektrik kavramını kulanmış bir markadır.
Bu anlayış ile çok kısa bir sürede; konusunda üst seviyede titizlik ve deneyime sahip olan nitelikli, teknolojiyi yakından takip eden, sahip olduğu bilgiyi mimari ve estetik formlar dahilinde kullanabilen bir kadro yetiştirmiş, aldığı referansların ciddiyetine yakışır bir şekilde başarılara imza atmıştır.


Ürettiği kalıcı çözümler sayesinde; estetiği en ince detaylar ile en kısa sürede başarılı bir şekilde uygulayan Elektdekors, personel ve tedarikçileri ile koordineli çalışarak müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını benimsemiş ve en iyiler arasında olmayı hedeflemiş bir markadır.

Reklam

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam