Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 5 Ağustos 2020 Çarşamba
Ücretsiz Firma Rehberi

Eba Group San. ve Tic.A.Ş

Eba Group San. ve Tic. A.Ş. 1991 yılında kurulmuş Mikron şirketini tüm hakları ile satın alarak tekstil piyasasına üst basamaklardan yaptığı girişle ve izlediği yönetip prensipleriyle zirvede kalmak için etkin rolü oynamaktadır.
1991 yılında kurulan mikron şirketi, sektör liderliğini çok uzun yıllar elinde tutmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı birçok satış ve pazarlama liderliği ve fuar deneyimi olan firma Amerika’dan Almanya’ya, Romanya’dan Fas’a, Çin’den Yunanistan’a 45 ülkede ihracat operasyonları gerçekleştirmiş köklü bir şirkettir.
Eba Group şirketinin satın almasıyla daha da güçlenen şirket istihdam ettiği nitelikli personeli, sonuç odaklı süreç yapısını geliştirmesi gibi etkenlerle en iyi kalitedeki hizmeti uygulama çabasındadır.
Yurtdışında ve yurtiçinde ki temsilcilikleriyle, ürünlerinin her zaman yanında olmuş problem oluşmaması için tedbirlerini önceden alma prensibindedir.
Kalite, standartizasyon ve süreç yönetiminde başarılı olan şirket edindiği sertifikalarla insana ve doğa hayatına saygısını korumak bilincindedir.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Tekstil / Tekstil Aksesuarları

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet