Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 6 Aralık 2020 Pazar

By Mamma

Firmamız sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile kalite standartlarını ilke edinerek sağlıklı, kaliteli ve güvenilir üretim anlayışı ile üretimin her aşamasında % 100 Gıda Güvenliğini sağlamak için çalışmaktadır. Hijyen kuralları ile ilgili yasal şartlara uyarak müşteri sorun ve isteklerini dikkate alarak değerlendirmekteyiz.

Üretim öncesi, üretim esnasında, paketleme, dağıtım ve tüketim aşamalarında insan sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili yükümlülükleri yerine getirerek topluma ve doğaya karşı sorumluluk bilinciyle geri dönüşümlü ve çevre dostu ürünler kullanmaktayız.

Sağlıklı üretim sağlıklı beslenme için, sunulan her mamülde doğal, organik ve taze ürünler kullanmaktayız. Kullandığımız et ürünleri Trakya’dan anlaşmalı olduğumuz besili çiftliklerinden özenle seçilerek sizlere sunulmaktadır.

Üretimin her aşamasında hijyen konusundaki tüm yükümlülükler yerine getirilmektedir. Personelin sağlık taramaları yapılmış ve hijyen konusunda eğitimleri verilmiştir. BY Mamma olarak siz sevgili müşterilerimize en lezzetli, en hızlı ve sıcak servisi yapmak için çalışmaktayız.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Gıda Sanayii / Et ve Et Ürünleri

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet