Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 6 Aralık 2020 Pazar

Bordrox Bordrolama Hizmetleri

BORDROX, çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları, çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

BORDROX’un Hedef ve İlkeleri: Sizler için değer yaratmak, beklentilerinize kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Verilen hizmete sahip çıkmak ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve karşılıklı güveni korumak ana hedefimizdir.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü BORDROX’ta istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratarak bunun devamlılığını sağlamak seçtiğimiz yoldur. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak genel bir kuralımızdır.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Gücümüzü aldığımız sizlere güç katmayı hedef alırız.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Muhasebe / Mali Danışmanlık

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam