Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 18 Mayıs 2022 Çarşamba

Bir Beyaz Reklam Grafik Tasarım

Farklı reklam şirketlerinin kurumsal firmaların biz kimiz kısmındaki yazılara pek benzemeyen bizi yakından tanıyabileceğiniz bölüme hoş geldiniz.
Daha önce farklı şirketlerde çalışmış ve sonunda ‘’yeter artık sırası geldi’’ deyip, şirket kurmaya karar vermiş insanlarız. Personelimiz yok hepimiz arkadaşız.

İşleri oturduğumuz yerden de takip ederek para kazanıyoruz. Karşısında bir kıraathane, üzerinde bayan kuaförü olan pekte manzarası güzel sayılmayan ofis ve atölyede 6 kişi çalışıyoruz. Mekanımızı kaliteli gösterip çalışma fiyatlarını yükseltmekten yana olmadığımız gibi herkesi rahat ettirmeye çalışıyoruz.

Alanında uzman harika bir ekibe sahibiz. Yaptığımız işlerle müşterilerimizi etkilerken, kurduğumuz bağlar ile sürekliliği sağlamaktayız.

Tek canımızı sıkan çok müdahaleye hevesli müşterilerdir. Yapım aşaması sürecinde yada tamamlandığında tabii ki değişiklik talepleriniz olacaktır; bu türden değil; her işte benimde parmağım olsun, onların dediği değil benim dediğim olsun diyen. Evet, işte, bu tür müşteriler işi geciktirir. Yanlış anlamayın, sadece çalıştığı reklamcısına güvenen ve saygı duyan müşterilerimiz olsun isteriz. Yaptığımız bazı işlere bakın, Hangisi kötü ki?

Lafı fazla uzattık biliyoruz siz en iyisi bize bir kahve içmeye gelin.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Reklam / Tabela

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet