Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 27 Kasım 2020 Cuma
Ücretsiz Firma Rehberi

BB Angel

Kadın ruhu konusunda 30 yılı aşkın çalışmalarıma karşın, yanıtlamayı başaramadığım bir soru var. Kadınlar ne ister? Demiş Freud. Gerçekten kadınlar ne ister? Söz konusu kadın olunca tahmin etmek gerçekten zor ama bir yerden başlamak gerekiyor, güzellikten mesela...

İç güzelliğimizin yanında bir de dış güzelliğimize önem verir çoğumuz ve istediğimiz şey ise iç güzelliğimizi görünüşümüz ile somutlaştırmaktır belki de... Bunu da gerek giyimi, takısı, saç şekli vs ile yaparız, renklerin, süslerin, tasarımların dünyasında kaybederiz kendimizi.

Siz de kendi ruhunuzu yaratacak görünüş için bir şeyler arıyorsanız bu site tam size göre. Biz siz kadınları mutlu etmek için varız. Bu site sadece kadınlar için kurulmuştur ve hiçbir zaman erkeklere ve çocuklara hizmet etmeyeceğinin garantisini vermektedir.

BB ANGEL, 2012 yılında Angel giyim adı altında kurulmuş bir şahıs şirketidir ve misyonu 25-50 yaş arası hayatı ve modayı seven kadınları mutlu etmektir. Ürünlerimiz pantolon, etek, elbise, mont, çanta, gözlük, takı, tasarım, ayakkabı, mum, pijama olup, ürün kategorimize her geçen gün yenilikler katmayı hedefliyoruz.

Sitemizde aynı zamanda Gardırop meleği adı altında bir bloğumuz ve günlük moda fotoğraflarının yer aldığı Lookbook esintili bir Angelbook sekmemiz vardır. İstek üzerine bütün ürünlerimizi evinize getirip, internet alışverişinin güvenirliğini de arttırıyoruz.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Alışveriş / Online Alışveriş

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet