Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Mayıs 2022 Perşembe
Ücretsiz Firma Rehberi

Armerant Proje Uygulama

Armerant Mermer Granit Traverten Proje Uygulama Tasarım:
Ödeme Kolaylığı: Kredi Kartlarına sağladığımız taksit seçeneklerimizle, her bütçeye uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Kurumsallık ve Güvenilirlik: Öncelikle, Müşterilerimizin isteklerini ve memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonelce çalışan firmamız, Ulusal ve Yerel Görsel Yayın, Ulusal ve Yerel Basın, Yabancı Basında ve internetteki 400’e yakın haber sitesi ve portal da çok geniş bir yer bulmuş ve sektöründe Türkiye’nin en çok haberi yapılan firmadır. Çok kısa zamanda Antalya’da ve Türkiye’de mezar, mezar yapım işlerinde, sektöre yön veren firma olmuştu.
Yüksek Kaliteli Ürünler: Teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmakla beraber, inşaat mühendisimiz ve el zanaatkârı ustalarımızla da İsteğinize bağlı olarak, tasarım ve proje hizmetleri vermekteyiz.

Ürün yelpazesinde; Desenli Baş Taşı, Resimli Baş Taşı, Granite Resim ve Desenli Granit Mezar taşı, Atatürk Köşesi, Logo Tasarımı gibi işler bilgisayar destekli makinelerde sıfır hata ile yapılmaktadır.
Ev ve İşyerinizde Hizmet: Vakit bulamama zaman kaybı, iş yoğunluğu veya başka sebeplerden dolayı ofisimize gelecek fırsat bulamıyorsanız, bize bir telefon ( +90 242 464 11 11 ) etmenizle beraber size evinizde veya iş yerinizde ilgili merak ettiğiniz bilgileri ücretsiz vermeye hazırız.
- Bu hizmetimiz, Türkiye’de ve Antalya’da yine bir ilktir.

Hizmet Alanlarımız: Antalya içi ve çevresinde;
- Mermer, Granit ve Çim Stone Mutfak tezgâhı.
- Mermer, Granit Banyo tezgâhı
- İnşaat uygulamaları.
- Merdiven basamağı, denizlik, yer döşeme gibi her türlü mermer, traverten ve granit uygulamasını yapmaktayız.

Reklam

Faaliyet Alanımız

Maden / Memer & Granit

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam

Faaliyet