Firma Rehberi Firma Rehberi
Üye girişi yap | 19 Ocak 2021 Salı

Area Yurtdışı Eğitim

Sınırları kalkan dünyamızda yurtdışında eğitim almanın ve en az bir yabancı dili iyi bilmenin önemi ortada… Kaç yaşında olduğunuz, ne işle meşgul olduğunuz, hangi bölümde okuduğunuz ya da okumak istediğiniz bu gerçeği değiştirmiyor.


Area Yurtdışı Eğitim, kurulduğu 2003 yılından itibaren öğrencilerine alabilecekleri en kaliteli eğitim programlarını en uygun bütçe ile sağlamayı hedeflemiştir. Bu sebeple öğrenci adaylarının, yaşam tarzları, bütçeleri, kariyer hedefleri gibi birçok özelliği dikkatle incelenir ve en iyi alternatifler sunulur.


2008 yılı itibariyle firmamız faaliyetlerini genişleterek Los Angeles ofisini hizmete sokmuş olup, daha iyi hizmet vermek ve daha büyük bir kitleye ulaşmak amacıyla, diğer şehirlerde de ofisler açmak için çalışmalarını sürdürmektedir.


AREA Yurtdışı Eğitim; Yurtdışında Dil Okulu, Üniversite, Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi, Sertifika ve Diploma Programları ve Yaz Okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Güney Afrika, Kanada, Avustralya, Almanya, Çin, Japonya, Fransa, İrlanda, İsviçre, İtalya, Malta, Rusya ve Yeni Zelanda’da anlaşmalı olduğumuz yüzlerce okul seçeneği sunmakla kalmıyor, bu okullardan hangisinde eğitim almak isterseniz, sizin için tüm işlemlerinizi ücretsiz yürütüyoruz.

Misyonumuz, yurtdışında öğrenim görmek isteyen tüm öğrencilerimizin, kendi tercihleri doğrultusunda en kaliteli eğitim hizmetini almalarına yardımcı olmaktır. Öğrencilerimizin farklı ülkelerde, değişik millet ve kültürlerle tanışarak, uyum sağlamaları ve sonucunda yepyeni bir vizyonla yaşamlarına başarılarla devam etmeleri temel amaçlarımızdan biridir.
Vizyonumuz, yurtdışında dil eğitimini kolay elde edilebilir, geçmişe göre daha ekonomik bir seçenek haline getirmektir.

Reklam

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Üye olun !
  • Üye girişi


Reklam